Destek Hattı

e-Dönüşüm Paketinde Devrim Yaptık.

Gönderildi1 yıl önce
GİB e-Dönüşüm Paketimiz İşinizi Tam Entegre Yazılımlarımızla %100 etkili hale getirilmiştir.
 • Gelen elektrik, su, d.gaz, telefon, internet vs. faturalarınız otomatik olarak Muhasebe Programına işlenir ve Ödeme Planına yansır.
 • Muhasebe Programınızdan tüm gelen giden faturalarınızı Portallara girmeden Yasal olarak işleyebilirsiniz.
 • Perakende, Şube, e-Ticaret, B2B, Pazar Yerleri satışlarınızın tamamı e-Dönüşüm ile entegreli olarak Muhasebe Programınızda.
 • Gelen faturalar otomatik olarak Muhasebe Programınıza işlenir. Ayrıca Stok Tanımlama sihirbazı ile Alış faturalarınız otomatik Muhasebe Programına aktarılır.
 • Muhasebe Programından kestiğiniz yada e-Ticaret ve Pazar Yerleri Platformlarından gelen Satış Faturalarınız;  Kargo firmalarıyla, Sms Entegrasyonu ve Mail Entegrasyonuyla eşleşmeli çalışır. Barkodlar ve kargo bilgileri otomatik.
 • Müşterilerinizin e-Arşiv mi?, e-Fatura mı? olduğunu kontrol etmenize gerek yok.
 1. İleti Yönetim Sistemi (İYS)
 2. E-Mutabakat
 3. Z Raporu
 4. Platform Hizmetleri
 5. E-Fatura Destek
 6. E-İmza
 7. E-Dekont (Elektronik Banka Dekontu)
 8. E-Döviz Alım Satım Belgesi
 9. E-Sigorta Komisyon Gider Belgesi
 10. E-Sigorta Poliçesi
 11. E-Yolcu Listesi
 12. E-Fatura : e-İhracat, e-Ticaret, Yolcu Beraberi, SGK e-fatura, Eczane, Optik ve Tıbbi Cihazlarda e-Fatura, Saklama
 13. E-Arşiv Fatura
 14. E-Defter : Saklama, Defter Beyan Sistemi
 15. E-Serbest Meslek Makbuzu
 16. E-Müstahsil Makbuzu
 17. E-İrsaliye
 18. E-Adisyon
e-fatura, e-arşiv Modülümüz; Muhasebe, e-Ticaret, B2B, Şube ve Mağazalar ve Pazar Yerleriyle TAM ENTEGRELİ dir. 
İstanbul ve Ankara olmak üzere iki coğrafi şehre dağılmış altyapımız Türkiye’nin en seçkin veri merkezlerinde konumlandırılmıştır. Ana sistemlerimiz İstanbul MedNautilus altyapısında konumlandırılmıştır. MedNautilus Telecom Italia iştiraki olmakla beraber, Akdeniz’de 6000 km sualtı fiberi uzunluğuna sahiptir ve Avrupa, Anadolu, Ortadoğu ve Kuzey Afrika da bulunan birçok Akdeniz Ülkesini birbirine bağlamaktadır. Türkiye’de İstanbul-Yenibosna’da bulunan Veri Merkezi dünya standartlarında hizmet vermektedir. İki ayrı hattan gelen, UPS ve jeneratör kaynakları, n+1 prensibinde tasarlanmış iklimlendirme ve soğutma sistemleri, soğuk ve sıcak hava koridorlarının birbirinden ayrıştırılması ile ideal bir veri merkezi ortamı sunmaktadır. Fiziksel güvenlik sistemleri, kartlı geçiş, CCTV ve kafes seçenekleri tercihe göre kullanılabilmektedir. Felaketten Kurtarma ve İş Sürekliliği senaryoları için, ana sistemlerle birebir aynı nicelik ve nitelikteki sistemlerimizi ise Turkcell-Superonline’ın Ankara Söğütözü’ndeki Felaket Kurtarma merkezinde konumlandırmıştır. Böylelikle gerek on-premise çalışmakta olan sistemler için İstanbul ya da Ankara lokasyonunda felaket kurtarma senaryosu oluşturabilmekte, gerekse Teletek üzerinde çalışmakta olan sunucular coğrafi yedekliliğini / felaket kurtarma senaryosunu sağlayabilmektedir.
ALTYAPI FARKLILIĞI 
Tüm sunucu alt yapısını ve yedeklemelerini, Telekom firmalarının da tercihi İstanbul MedNautilus ve Ankara da Turkcell Superonline Kurtarma Merkezinde %100 güvenli ve güçlü ortamlarda barındırıyor olması En güncel teknolojilerle bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren bir sistemin varlığıSürekli geliştirilen yatay ve dikey büyüme imkanına sahip saatte 300 Milyon işlem yapabilecek kapasiteye sahip, kusursuz ve esnek bir platformun varlığı. Gelirler İdaresi Başkanlığının ve Uluslararası Standartların Ön Gördüğü Uluslararası sertifikaların tamamına sahip olması.
Bir yorum yazın
Leave a Reply
Lütfen buradan oturum açarak yorum yollayınız

Demo Talebi

0850 840 6774

test

Ayarlar

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın

İstek listelerini kullanmak için hemen bir hesap oluştur

Hesabınıza Giriş Yapın