Destek Hattı

Beklenen Geldi

Gönderildi1 yıl önce

Beklenen Geldi!

İhtiyaçlarınızın hepsi MUHASEBE Programınızda. Vaktiniz, emeğiniz, hedefleriniz ve paranız BOŞA GİTMESİN! Muhasebe programınızda

 • Stok(Ürün) tanımladığınızda anlık olarak tüm satış platformlarında da açılır.
 • e-Ticaret Sitenize, B2B Siteminize, Pazar Yerlerinin tamamına
  (N11HepsiburadaÇiçeksepetiTrendyolGittigidiyorAmazonAliexpress vs.) Yönetim(Admin) Panelleriyle uğraşmanıza gerek yok.
 • Akıllı Otomasyon, Muhasebe Programında açmış olduğunuz Stok Kartının özelliklerine göre otomatik olarak TÜM PLATFORMLARDA satışa sunar. (Canlı demo ile görünüz)
 • Muhasebe Programınızdan ya da Şubelerinizden, Satış ve Alış İşlemleri yaptığınız an; e-Ticaret Sitenizden, B2B den ve Pazar Yerlerinden ÜRÜN MİKTARLARI anlık güncellenir. (Canlı Demoda görünüz)
 • Pazar Yerlerinden, e-Ticaret ve B2B den Sipariş aldığınızda; anlık olarak Muhasebe Programınıza satış işlenir ve Tüm Platformlarda ÜRÜN MİKTARLARI anlık güncellenir. (Canlı Demoda görünüz)
 • Tüm Faturalarınız Muhasebe Programında, Fatura Modülümüz Kargo, Banka, SMS, Barkod, GİB ile entegreli olduğundan dolayı  olası hatalar önlenmiş olup, zaman tasarrufu sağlanır.
 • Örneğin; Muhasebe Programınızdaki Satış Faturasından Çalıştığınız Kargo Firması seçilebilir, Otomatik SMS ve Mailler atılabilir. Pazar Yerlerinden geldiyse satış; faturada Kargo nosu ve Barkodu otomatik çıkar.

NOT: Tüm işlemlerde ince detaylara inilmiştir. Örneğin; Programınızdan İnstagram yada Whatshap yada Face Store dan yapmış olduğunuz satışların Faturasını kestiğinizde, müşteri e arşivse e-arşiv olarak, e-fatura ise e-fatura olarak faturası SMS, Mail olarak iletilir. Ayrıca GİB'e de gider. Faturada Kargı Firmanızı seçtiğinizde Kargoya otomatik bildirir. 

Misal Kargo Firması Müşteriye gitti ve Müşteri Yok dediği an, SİSTEMİMİZ Kargo Entegrasyonumuz sayesinde anlık yakalar ve Müşteriye otomatik uyarı mesajı gönderir.

Web Tabanlı Muhasebe Programında Yeni Eklenen Güncellemeler

 1. Ürünlerinize uyumluluk modülü eklendi. Tek bir ürün binlerce ürün olarak e-ticaret sitenizde ve pazar yerlerinde satışa çıkıyor.
 2. Gruplu, kombini, paket ürünleri güncellendi. 
 3. Aynı firmada Ön Muhasebe ve Muhasebe Cari Bakiyeleri, işlemleri ve Stok Bakiyelerini takip edebilme güncellendi.
 4. Cep Modülü ve online, offline mağaza ve şubelerinizin çalışması tamamlandı.

Muhasebe programınızdan birden fazla e-ticaret sitesi entegrasyonu tamamlandı.

Bir yorum yazın
Leave a Reply
Lütfen buradan oturum açarak yorum yollayınız

Demo Talebi

0850 840 6774

test

Ayarlar

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın

İstek listelerini kullanmak için hemen bir hesap oluştur

Hesabınıza Giriş Yapın