Destek Hattı

e-Arşiv, e-Fatura, e-İrsaliye, e-İhracat

Muhasebe Programı E-Ticaret Sitesi Pazar Yerleri GİB Entegreli e-Dönüşüm

Daha fazla göster
₺2.000,00
Marka:
İstek listesine ekle
Beğen1
İlgili Ürünler
Ürün Yok
Açıklama

GİB e-Dönüşüm Paketimiz İşinizi Tam Entegre Yazılımlarımızla %100 etkili hale getirilmiştir. E-Fatura, e-arşiv Modülümüz; Muhasebe, e-Ticaret, B2B, Şube ve Mağazalar ve Pazar Yerleriyle tam entegreli çalışır. 

 • Gelen elektrik, su, d.gaz, telefon, internet vs. faturalarınız otomatik olarak Muhasebe Programına işlenir ve Ödeme Planına yansır.
 • Muhasebe Programınızdan tüm gelen giden faturalarınızı Portallara girmeden Yasal olarak işleyebilirsiniz.
 • Perakende, Şube, e-Ticaret, B2B, Pazar Yerleri satışlarınızın tamamı e-Dönüşüm ile entegreli olarak Muhasebe Programınızda.
 • Gelen faturalar otomatik olarak Muhasebe Programınıza işlenir. Ayrıca Stok Tanımlama sihirbazı ile Alış faturalarınız otomatik Muhasebe Programına aktarılır.
 • Muhasebe Programından kestiğiniz yada e-Ticaret ve Pazar Yerleri Platformlarından gelen Satış Faturalarınız;  Kargo firmalarıyla, Sms Entegrasyonu ve Mail Entegrasyonuyla eşleşmeli çalışır. Barkodlar ve kargo bilgileri otomatik.
 • Müşterilerinizin e-Arşiv mi?, e-Faturamı olduğunu kontrol etmenize gerek yok.

İçindekiler

 1. İleti Yönetim Sistemi (İYS)
 2. E-Mutabakat
 3. Z Raporu
 4. Platform Hizmetleri
 5. E-Fatura Destek
 6. E-İmza
 7. E-Dekont (Elektronik Banka Dekontu)
 8. E-Döviz Alım Satım Belgesi
 9. E-Sigorta Komisyon Gider Belgesi
 10. E-Sigorta Poliçesi
 11. E-Yolcu Listesi
 12. E-Fatura: e-İhracat, e-Ticaret, Yolcu Beraberi, SGK e-fatura, Eczane, Optik ve Tıbbi Cihazlarda e-Fatura, Saklama
 13. E-Arşiv Fatura
 14. E-Defter: Saklama, Defter Beyan Sistemi
 15. E-Serbest Meslek Makbuzu
 16. E-Müstahsil Makbuzu
 17. E-İrsaliye
 18. E-Adisyon
 19. e Tebligat            : İnteraktif vergi dairesine gelen tebligatların portal ekranlarından görüntülenmesine izin veren uygulama
 20. GİB 5/30 Bin        : Mükellefe gelen e Arşiv Faturaların interaktif vergi dairesinden çekilerek mükellefe gösterimi.

Güvenlik
İstanbul ve Ankara olmak üzere iki coğrafi şehre dağılmış altyapımız Türkiye’nin en seçkin veri merkezlerinde konumlandırılmıştır. Ana sistemlerimiz İstanbul MedNautilus altyapısında konumlandırılmıştır. MedNautilus Telecom Italia iştiraki olmakla beraber, Akdeniz’de 6000 km sualtı fiberi uzunluğuna sahiptir ve Avrupa, Anadolu, Ortadoğu ve Kuzey Afrika da bulunan birçok Akdeniz Ülkesini birbirine bağlamaktadır. Türkiye’de İstanbul-Yenibosna’da bulunan Veri Merkezi dünya standartlarında hizmet vermektedir. İki ayrı hattan gelen, UPS ve jeneratör kaynakları, n+1 prensibinde tasarlanmış iklimlendirme ve soğutma sistemleri, soğuk ve sıcak hava koridorlarının birbirinden ayrıştırılması ile ideal bir veri merkezi ortamı sunmaktadır. Fiziksel güvenlik sistemleri, kartlı geçiş, CCTV ve kafes seçenekleri tercihe göre kullanılabilmektedir. Felaketten Kurtarma ve İş Sürekliliği senaryoları için, ana sistemlerle birebir aynı nicelik ve nitelikteki sistemlerimizi ise Turkcell-Superonline’ın Ankara Söğütözü’ndeki Felaket Kurtarma merkezinde konumlandırmıştır. Böylelikle gerek on-premise çalışmakta olan sistemler için İstanbul ya da Ankara lokasyonunda felaket kurtarma senaryosu oluşturabilmekte, gerekse Teletek üzerinde çalışmakta olan sunucular coğrafi yedekliliğini / felaket kurtarma senaryosunu sağlayabilmektedir.

Farkımız
Tüm sunucu alt yapısını ve yedeklemelerini, Telekom firmalarının da tercihi İstanbul MedNautilus ve Ankara da Turkcell Superonline Kurtarma Merkezinde %100 güvenli ve güçlü ortamlarda barındırıyor olması En güncel teknolojilerle bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren bir sistemin varlığı Sürekli geliştirilen yatay ve dikey büyüme imkânına sahip saatte 300 Milyon işlem yapabilecek kapasiteye sahip, kusursuz ve esnek bir platformun varlığı. Gelirler İdaresi Başkanlığının ve Uluslararası Standartların Ön Gördüğü Uluslararası sertifikaların tamamına sahip olması.

Daha fazla göster
Ürün Detayları
DakiNet e-dönüşüm
Yorumlar(1)
Genel puan
5
1 Yorum
Ürün
(5)
Fiyat
(5)
e-Dönüşüm Paketleri, işletmenin Ön Muhasebede, e-ticaret, Pazar Yerleri, B2B Bayi Satışlarında büyük bir kolaylık olmakla birlikte, bu satış platformlarıyla tam entegreli çalışmalı. Ayrıca Kargo, Banka Pos, Akıllı SMS entegrasyonu tam entegreli olmalı. Yoksa düz mantıkta e-fatura, e-arşiv işlemleri firmayı hatalara ve cezalara sürükler. Muhasebe Programı Müşteriye göre e-fatura yada e-arşivi otomatik kesmeli. Tamamen Muhasebe Programınızdan e-Dönüşüm yönetilmeli. Sunucu güvenliği önemli.

Ürünü Değerlendir

 • Fiyat:
 • Ürün:
Bu ürünü birkaç basit kelime kullanarak açıklayınız
Taksit

Demo Talebi

Ayarlar

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın

İstek listelerini kullanmak için hemen bir hesap oluştur

Hesabınıza Giriş Yapın