Destek Hattı

Hakkımızda

DakiNet olarak müşteri memnuniyetini, ürün ve hizmet kalitesini her zaman ön planda tutan, farkını ortaya koyan, en önemli kaynağının çalışanları olduğu bilinciyle bir taraftan geçmişiyle övünürken, diğer taraftan geleceğe güvenle ve gururla bakan firmayız.

Markamızın sürekli olarak kaliteli bir duruş sergilemesi için devamlılığı ön planda tutuyoruz. Bu sayede tüm müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin satışlarını ve kalitesini her zaman bir üst seviyeye çıkarmayı hedef bilmiş, departmanlar ve takım arkadaşlarımızı en iyi operasyon kurgusuna göre verimliliği hedefleyen MRP-ERP-E-Ticaret paketlerimiz, müşterilerimizden çok olumlu geri dönüşler almamızı sağlıyor. Yönetici ekranında karmaşık olmayan, kolay yönetilebilir işletme/sektör araçlarıyla birlikte müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre faydalı olacak işlevsel modülleri entegre ederek çok daha güçlü bir yapıyı oluşturuyoruz.

Müşterilerimiz; genel ön muhasebesini tam anlamıyla kullanırken, akıllı çözümlerimiz, arka planda Satış Platformlarında e-ticareti yönetmektedir. 

Müşterilerimize sunduğumuz özel yazılım hizmetleri ve çözümlerimiz ; e-ticaret sitesi entegrasyonu, pazar yerleri entegrasyonu, B2B Bayi ve Satış entegrasyonları, Banka Sanal Pos entegrasyonları, Kargo Entegrasyonları, SMS Mail entegrasyonları, erp çözümleri gibi birçok özelliklerde detaylara inilerek, kaliteli ticaret yapmalarını arzulamaktayız. Amacımız müşterilerimizi, az zamanda kaliteli bir yapıya kavuşturmaktır.

DakiNet bir marka olup, Nesilce Soft Yazılım firması tarafından geliştirilmiş bir yazılım dır. 
Teşekkürler

Demo Talebi

0850 840 6774

test

Ayarlar

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın

İstek listelerini kullanmak için hemen bir hesap oluştur

Hesabınıza Giriş Yapın