Destek Hattı

E-Ticaret Sitesi (Pro Paket)

Özelleştirilebilir Sektörel E-Ticaret Sitesi

Daha fazla göster
₺26.000,00
Marka:
İstek listesine ekle
Beğen3
İlgili Ürünler
Açıklama

e-Ticaret Sitesi

DakiNet Pro Paketi ile çalışır.

 • Muhasebe programınızda Ürün Ağacı dediğimiz KATEGORİLER tanımlanır. Sistemimiz Ana ve Alt Kategorilere göre Sitenizi oluşturur.
 • Her bir Kategorinin Özellikleri ve Varyantları otomatik tanımlanır.
 • Örneğin;
 • Tekstil Kategorisinin Renk, Beden gibi varyantları tanımlanır. Özellik olarak Marka, Kumaş, Yerli mi i gibi birçok özellik (Tarih, Sayı, Metin) .
 •  Muhasebe Programınızdan Stok Kartı açtığınızda Kategorisini Tekstil seçtiğiniz an girilmesi gereken alanlar ve varyantlar bu kategoriye göre özel olarak gelir. Ayrıca Tüm Pazar Yerlerinin istediği zorunlu özelliklerde otomatik açılır ve Akıllı Sistem sayesinde doldurulur.
 • Muhasebe Programınızdan Stok Kartına ait, Açıklamalar, Fiyatlar, Kampanyalar, SEO detayları, ürün resimleri gibi gerekli tüm bilgiler girilir.
 • Sizler Muhasebenizi ve işlemlerinize devam ederken, Akıllı Sistem açtığınız Stok Kartını otomatik e-Ticaret Sitenize yükler. Her sektöre göre Ürün Yapısı mevcut olduğundan dolayı Entegrasyonda zorluk çekilmez.
 • Ayrıca Muhasebe Programınız isterseniz bu ürünleri direk Tüm Pazaryerlerine de otomatik yükleyebilir.
 • E-Ticaret Sitenizde gerekli tüm özellikler ücretsiz eklenir. Herhangi bir ek yada yıllık aidat alınmaz. Direk Süresiz Kullanım Lisansı düzenlenir.
 • e-Ticaret Sitelerimiz tamamlandığında, Google Analizlerinde %100 testlerden başarılı olarak geçtiğini gerekli testleri Destek Ekibimiz canlı olarak sizlerle yapmaktadır.

Özellikler:

 1. e-Ticaret Sitenizin Admin Paneline girmenize gerek kalmaz.
 2. Muhasebe Programınızdan, Mağazalardan, yada Pazar Yerlerinden satış yada alış işlemleri olduğu an E-TİCARET SİTENİZ de ürün miktarları anlık güncellenir.
 3. e-Ticaret Sitenizden satış geldiği an, Muhasebe Programınıza Sipariş düşer, Kargosu otomatik hazırlanır, Müşteriye otomatik aldığı ürünler ve fiyatları SMS atılır. Müşteri Temsilcisi bilgileri iletilir. Faturası cebine ve mail olarak otomatik iletilir. Ayrıca diğer Satış Platformlarında miktarlar otomatik güncellenir.
 4. Stok Takibi ve Müşteri Memnuniyeti Akıllı Sistemlerimiz sayesinde en üst seviyede tutulur.
 5. Canlı Destek, Facebook, Instagram, Google, Sosyal Medya, Youtube, Google Mağaza, Blog ve Reklam Çalışmaları uzman yazılımcılarımız eşliğinde yapılır. Gerekli logolar, kapak tasarımları ve bannerlar Tasarımcılarımız tarafından hazırlanır.
Daha fazla göster
Ürün Detayları
DakiNet e-ticaret 002
Yorumlar(1)
Genel puan
5
1 Yorum
Ürün
(5)
Fiyat
(5)
e-ticaret sitesinde özel tasarım ve özellikle profesyonel bir ekibin seo çalışması yapması zaruri bir işlemdir. Bulut Sunucuları kullanılmalı. Üretim, muhasebe programı, mağazalarınız, şubeleriniz ve pazar yerleriyle entegreli olması büyük bir kolaylıktır. E-ticaret siteleri artık Muhasebe Programlarından yönetilmektedir. Muhasebe programı Akıllı SMS, Mail ve Kargo Yönetimleri ile e-ticaretinizi güçlendirmeli. e-ticaret sitenizin görevi SİPARİŞ olmalı. Sektörel Ürünler uyumlu olması zaruri.

Ürünü Değerlendir

 • Fiyat:
 • Ürün:
Bu ürünü birkaç basit kelime kullanarak açıklayınız
Taksit

Demo Talebi

0850 840 6774

test

Ayarlar

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın

İstek listelerini kullanmak için hemen bir hesap oluştur

Hesabınıza Giriş Yapın