Destek Hattı
Yoğun işlemleri olan, işlem çeşitliliği, satış pazarlama ağı geniş olan, büyük datalarda yavaşlamayan proje yazılımıdır. İşletmenin yapısına göre uyum sağlar.
Üretim, Pazarlama, Saha işlemleri, B2B Bayi Kanalı, birden fazla e-ticaret site kontrolü, ulusal ve yerli Pazar Yerleri entegrasyonu, özel e-dönüşüm paketi, Kargolarla direk tam erişim entegreli, Sanal poslar ve SMS Kurumsal hat entegreli çözümlerde ileri seviye erp mrp ticari yazılım programıdır. 999 Şube destekler.
Önemli satış yöntemi B2B Bayi Sipariş Satış E-Ticareti. Bayilerinizin limitleri, cari hesapları, alış veriş işlemleri Muhasebe Programınızla tam entegreli ve eş zamanlı olması gerekir. B2B Bayi e-ticareti için Muhasebe programınızda Cari Hesabı olan bayileriniz. Fiyat, vade ve limit bilgilerine göre alış veriş yapmasıdır. B2B satış platformu hızlı ve sade olarak çok benzemede e-ticaret siteleri mantığında tasarlanır. B2B Sitenizden verilen sipariş anlık olarak Muhasebe Programınıza düşer.
e-Dönüşüm Paketleri, işletmenin Ön Muhasebede, e-ticaret, Pazar Yerleri, B2B Bayi Satışlarında büyük bir kolaylık olmakla birlikte, bu satış platformlarıyla tam entegreli çalışmalı. Ayrıca Kargo, Banka Pos, Akıllı SMS entegrasyonu tam entegreli olmalı. Yoksa düz mantıkta e-fatura, e-arşiv işlemleri firmayı hatalara ve cezalara sürükler. Muhasebe Programı Müşteriye göre e-fatura yada e-arşivi otomatik kesmeli. Tamamen Muhasebe Programınızdan e-Dönüşüm yönetilmeli. Sunucu güvenliği önemli.

Demo Talebi

Ayarlar

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın

İstek listelerini kullanmak için hemen bir hesap oluştur

Hesabınıza Giriş Yapın