Destek Hattı

Çiçeksepeti Entegrasyon

E-ticaret Sitesi ve Muhasebe Programı Çiçeksepeti Entegrasyonu

Daha fazla göster
₺4.500,00
Marka:
İstek listesine ekle
Beğen1
İlgili Ürünler
Açıklama

Pazar Yerleri Entegrasyonu: Yıllık Ödeme Yok

Muhasebe programınızda, Sektörel Stok Yönetimi ile eklediğiniz Ürünler anlık olarak Pazar yerlerine eklenir. Pazar yerlerinin Admin Panellerine girmenize gerek kalmamaktadır.

Pazar yerleri, Muhasebe, e-ticaret siteniz, B2B Siteniz ve Mağazalarınız ile tam eşleşmeli zamanla çalışır. Miktar güncellemeleri tüm Satış Platformlarıyla eşleşmelidir.

Pazar Yerleri, Sms, Kargo, Banka, Cari Hesap Yönetimi Modülü ile entegrelidir.

Muhasebe programınızda; alış, satış, fire, sarf, kullanım, devir, sayım gibi işlemlerinizde Stok (Ürün) miktarlarınız anlık Tüm Pazaryerlerinde güncellenir.

e-Ticaret ve B2B Sitenizdeki miktar değişimleri de, Pazar Yerleriyle entegrelidir.

Örnek; n11 den Sipariş geldiği an, Muhasebe programınızda İlgili Müşterinin Cari Kartı “ N11 “ grup şirketinin altında açılır. Satış Faturası (e-arşiv, e-fatura) olarak otomatik hazırlanır. Müşteriye Mail ve SMS olarak Faturası iletilir. Gerekli kargo ve barkod bilgileri otomatik hazırlanır ve Müşteriye SMS ve Mail yoluyla iletilir. Pazar Yerinden gelen satışlar, Tüm platformlarda anlık Stok Bakiye güncellemesi otomatik yapılır. (Mağazalar, Şubeler, e-Ticaret Sitesi, B2B Sitesi)

Daha fazla göster
Ürün Detayları
çiçeksepeti mağaza entegrasyon
Yorumlar(1)
Genel puan
5
1 Yorum
Ürün
(5)
Fiyat
(5)
Çiçeksepeti satış için Mağazanızın açılış işlemleri yapılmalı. Ardından Muhasebe Programınızla entegre olmalı. Direk e-ticaret sitenizle entegre olursa sıkıntılar ve cezalarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Mağazanızı açtıktan sonra Muhasebe Yazılı için Api alınır. Muhasebe programınız, e-ticaret siteniz, B2B Bayi siteniz, pazar yerleriniz ve mağaza şubelerinizin STOK MİKTARLARI eş zamanlı entegreli olur. Web Tabanlı Online ve Offline Muhasebe Programı e satışlarınızda etkili, hatasız.

Ürünü Değerlendir

  • Fiyat:
  • Ürün:
Bu ürünü birkaç basit kelime kullanarak açıklayınız
Taksit

Demo Talebi

0850 840 6774

test

Ayarlar

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın

İstek listelerini kullanmak için hemen bir hesap oluştur

Hesabınıza Giriş Yapın